top of page

Bire Bir Özel Dersler | Dil Kursu - Kişiselleştirilmiş Eğitim Programları

Big Ben

BİRE BİR ÖZEL DERS

 

EĞİTİM ÖNCESİ SÜREÇ

Seviye Belirleme: Eğitimden önce Ücretsiz deneme dersi planlanır. Eğitim verecek öğretmen bire bir seviye belirler ve fikir verebilecek düzeyde ders anlatımı yapar.

Gün ve Saat Seçenekleri

Hafta Sonu : Cumartesi – Pazar  

Hafta İçi      : Pazartesi- Çarşamba

Hafta İçi      : Salı- Perşembe

Hafta İçi      : Çarşamba - Cuma

Sabah         : 09:00-10:30        

Sabah         : 10:40-12:10        

Öğle            : 13:00-14:30

Öğle            : 14:40-16:10

Akşam         : 16:20-17:50

Akşam         : 18:00-19:30 Akşam 19:40-21:10 (Hafta sonu Hariç)

Gün ve Saat Belirleme:

Dersler, kursiyerin istediği gün ve saate planlanır ve programı sabitlenir. Her hafta aynı gün aynı saat derslere katılır. İdeal program haftada 2 gün günde 2 derstir. Ancak kursiyerlerimizin şartlarına bağlı olarak tek gün planlama veya yoğun program hazırlanmaktadır.

Bekleme Süresi: Özel derste bekleme süresi yoktur. Dersler kursiyerin istediği tarihte başlatılır.

 

 

EĞİTİM SÜRECİ

Öğretim Kadrosu : Derslere, Orta düzey sonuna kadar Bölüm mezunu tecrübeli Türk öğretmenler yüz yüze ve online olarak, ileri düzey eğitimlerde yurt dışında yaşayan, bölüm mezunu yabancı öğretmenler online olarak katılmaktadır. Bölüm mezunu olmayan farklı uyruklardan olup yabancı statüsünde çalışan kişilere kadromuzda yer verilmemektedir.

Ders Materyalleri : Derste kullanılacak kaynaklar kişiye özel belirlenmektedir. Sabit bir kaynak olmadığı için ana kaynak temini kursiyer tarafından, ek kaynaklar ise kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.

Hybrid Eğitim : Özel ders alan kursiyerimiz şubemizde yüz yüze, istediğinde kendi öğretmeni ile online (canlı) ders gerçekleştirebilmektedir. Devamsızlık yapacağı zaman dilimi için devamsızlık hakkı ve geçici ders planlama hakkı tanımlanmaktadır.

Online Konuşma Kulüpleri : A2 Seviyesinden itibaren en az 4 kişinin katılımı ile diğer kursiyerlerin de katılım sağladığı online konuşma kulüpleri açılır. Konuşma kulübü gün ve saati katılım sağlayanlarla ortak belirlenir. En fazla katılım sağlanacak güne planlanır.

Seviye Bitirme Garantisi : Öğretmenlerimiz her ders rapor tutmaktadır. Devamsızlık yapmayan, derse aktif katılan, verilen çalışmaları yapan kursiyer belirtilen seviyeyi tamamlayamamışsa, ücretsiz ek ders tanımlanır.

 

 

SERTİFİKASYON

Sertifikasyon: Program sonunda seviye sınavı yapılır ve seviyeyi tamamlayanlara seviye belgesi ve sertifika düzenlenir. MEB onaylı olan kurumumuzdan aldığınız belgeler yasal belgelerdir ve dünya genelinde yasal geçerliliğe sahiptir ancak geçerli saymak veya saymamak sunacağınız kurumun inisiyatifindedir!

 

Uluslararası geçerliliğe sahip, sunulan her kurumda geçerli olan belgeler:

İNGİLİZCE        : Toefl, ToeIc, Ielts sınavlarına ait sonuç belgeleri

ALMANCA        : Goethe Institut, TELC, TESTDAF sınavlarına ait sonuç belgeleri

FRANSIZCA     : DELF, DALF sınavlarına ait sonuç belgeleri

RUSÇA             : TORFL sınavına ait sonuç belgeleri

İSPANYOLCA   : DELE sınavına ait sonuç belgeleri

İTALYANCA      : Cıls sınavına ait sonuç belgeleri

ÇİNCE              : HSK, HSKK sınavlarına ait sonuç belgeleri

JAPONCA        : JLPT sınavına ait sonuç belgeleri

2005 yılından itibaren dil eğitiminde öncü bir kurum olarak, her bir öğrencimizin başarısı bizim için önemlidir. Deneyimli eğitmenlerimiz ve öğrenci merkezli yaklaşımımızla, dil öğrenmeyi keyifli ve verimli bir sürece dönüştürüyoruz. Hacettepe Akademi'de dil öğrenmek, sadece yeni bir dil öğrenmek değil, aynı zamanda yeni bir kültürü keşfetmek ve global bir vatandaş olma yolunda önemli bir adım atmak demektir.

 

Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları olarak, dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanızda sizlere destek olmak için buradayız. Geleceğinize yatırım yapın, dil öğrenmenin ayrıcalığını bizimle yaşayın.

bottom of page