top of page

3-4 Kişilik Karma Grup Eğitimleri | Dil Kursları - Dinamik Grup Dersleri

Boş Sokak

3-4 KİŞİLİK KARMA GRUP EĞİTİMLERİ

 

EĞİTİM ÖNCESİ SÜREÇ

Grup Oluşturma Esasları: Gruplarımız 3-4 kişi olarak dil seviyesi, yaş grubu ve eğitim düzeyine göre belirlenmektedir.

Seviye Belirleme: Eğitimden önce Okuma, yazma, dinleme ve konuşma sınavı ile seviyeniz belirlenir.

 

Gün ve Saat Seçenekleri

Hafta Sonu : Cumartesi – Pazar  

Hafta İçi      : Pazartesi- Çarşamba

Hafta İçi      : Salı- Perşembe

Hafta İçi      : Çarşamba - Cuma

Sabah         : 09:00-10:30        

Sabah         : 10:40-12:10        

Öğle            : 13:00-14:30

Öğle            : 14:40-16:10

Akşam         : 16:20-17:50

Akşam         : 18:00-19:30 Akşam 19:40-21:10 (Hafta sonu Hariç)

Bekleme Süresi: Belirtilen tarihte uygun grubun oluşturulamaması halinde 3 hafta bekleme süresi eklenir. Bu süreçte uygun grubun oluşması halinde dersler başlatılır. Oluşmaması halinde,1 kişi dahi kayıtlı olsa dersler başlar. (1 veya 2 kişi olması halinde özel ders programı uygulanmaktadır.)

 

EĞİTİM SÜRECİ

Öğretim Kadrosu: Derslere, Orta düzey sonuna kadar Bölüm mezunu tecrübeli Türk öğretmenler yüz yüze ve online olarak, ileri düzey eğitimlerde yurt dışında yaşayan, bölüm mezunu yabancı öğretmenler online olarak katılmaktadır. Bölüm mezunu olmayan farklı uyruklardan olup yabancı statüsünde çalışan kişilere kadromuzda yer verilmemektedir.

Ders Materyalleri: Derste kullanılacak kaynaklar gruba göre belirlenmektedir. Sabit bir kaynak olmadığı için ana kaynak temini kursiyerler tarafından, ek kaynaklar ise kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.

Online Konuşma Kulüpleri: A2 Seviyesinden itibaren en az 4 kişinin katılımı ile diğer kursiyerlerin de katılım sağladığı online konuşma kulüpleri açılır. Konuşma kulübü gün ve saati katılım sağlayanlarla ortak belirlenir. En fazla katılım sağlanacak güne planlanır.

Seviye Bitirme Garantisi: Öğretmenlerimiz her ders rapor tutmaktadır. Devamsızlık yapmayan, derse aktif katılan, verilen çalışmaları yapan kursiyerler belirtilen seviyeyi tamamlayamamışsa, ücretsiz ek ders tanımlanır.

 

SERTİFİKASYON

Sertifikasyon: Program sonunda seviye sınavı yapılır ve seviyeyi tamamlayanlara seviye belgesi ve sertifika düzenlenir. MEB onaylı olan kurumumuzdan aldığınız belgeler yasal belgelerdir ve dünya genelinde yasal geçerliliğe sahiptir ancak geçerli saymak veya saymamak sunacağınız kurumun inisiyatifindedir!

 

Uluslararası geçerliliğe sahip, sunulan her kurumda geçerli olan belgeler:

İNGİLİZCE        : Toefl, ToeIc, Ielts sınavlarına ait sonuç belgeleri

ALMANCA        : Goethe Institut, TELC, TESTDAF sınavlarına ait sonuç belgeleri

FRANSIZCA     : DELF, DALF sınavlarına ait sonuç belgeleri

RUSÇA             : TORFL sınavına ait sonuç belgeleri

İSPANYOLCA   : DELE sınavına ait sonuç belgeleri

İTALYANCA      : Cıls sınavına ait sonuç belgeleri

ÇİNCE              : HSK, HSKK sınavlarına ait sonuç belgeleri

JAPONCA        : JLPT sınavına ait sonuç belgeleri

 

2005 yılından itibaren dil eğitiminde öncü bir kurum olarak, her bir öğrencimizin başarısı bizim için önemlidir. Deneyimli eğitmenlerimiz ve öğrenci merkezli yaklaşımımızla, dil öğrenmeyi keyifli ve verimli bir sürece dönüştürüyoruz. Hacettepe Akademi'de dil öğrenmek, sadece yeni bir dil öğrenmek değil, aynı zamanda yeni bir kültürü keşfetmek ve global bir vatandaş olma yolunda önemli bir adım atmak demektir.

 

Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları olarak, dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanızda sizlere destek olmak için buradayız. Geleceğinize yatırım yapın, dil öğrenmenin ayrıcalığını bizimle yaşayın.

bottom of page