• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HAKKIMIZDA

İzmir Hacettepe Akademi Dil KurslarıBİZ KİMİZ ?

      Hacettepe Akademi Yabancı Dil Kursu, 2005 Yılında Rise English ismi ile MEB'e bağlı  İzmir İngilizce Kursları arasında yer almış, 2007 yılında  Karşıyaka’da Profesyonel Dil Kursları Hacettepe Akademi  ismi ile faaliyetine devam etmiştir.Gelişen teknoloji ve ülkeler arası ticari gelişim göz önünde bulundurulduğunda yalnızca İngilizce’nin yetersiz kalacağını düşünen kurumumuz 2007 Yılında Dil Kurslarına Yabancılar için Türkçe, Almanca,Rusça,Fransızca,İspanyolca,İtalyanca,Çince ve Japoncayı da ekleyerek İzmir'de  ilk Dünya Dilleri Eğitimi veren kurum olmuştur.
      Kurumumuz,kişiye özgü öğrenim modeli ile % 100 başarı hedeflemektedir. Bire bir, kişiye özgü program ve maksimum 4 kişilik özel gruplarla eğitim veren kurumumuz, İzmir’in ilk ve tek özel program oluşturan yabancı dil kursudur.
Kursiyerlerine mali konuda destek olmayı ilke edinen kurumumuzda, ödemeler ister kredi kartı ile ister  elden taksitlendirme ile kursiyerlerimizin belirlediği miktar,tarihler ve taksit sayıları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.
      Her geçen yıl portföyü artan kurumumuzda,7 yaş grubundan başlayarak 70 yaş düzeyine kadar eğitim verilmektedir.
2005 Yılından Bugüne Güveninizle İzmir Yabancı Dil Kursları Arasında Nitelikli Eğitim Anlayışı ile Faaliyetimize Devam Ediyoruz.