• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KURSİYER YORUMLARI

NOT : Yorumlarda belirtilen öğretmen isimleri kurum politikası gereği öğretmen olarak belirtilmiş, isimler verilmemiştir.

Hacettepe Akademi Yabancı Dil Kursundan uzun süredir farklı dönemlerde birçok kez ders aldım ve hepsinden çok memnun kaldım. Kursiyerlerle birebir ilgilenen eğitmenler ve çözüm odaklı eğitim sistemi nedeniyle birçok kişiye önerdiğim bir eğitim kurumudur.

Miray Naz Kara
( Üniversite Mimarlık Öğrencisi )

Öğretmenimin ders işleyişi ve ilgisi gayet iyiydi. Kursa başladığım günden bitirdiğim ana kadar Hacettepe Akademi'de hiçbir sorun yaşamadım.

Gözde ŞENOL
( Üniversite Öğretncisi )

Derslerin Öğretmenle Birebir olması eksiklerimi daha kolay farketmemi sağladı ve daha çabuk ilerledim. Ayrıca öğretmenler çok sıcakkanlı. Sizi tanımak güzeldi

Fatmagül GÖKTÜRK
(Üniversite Öğrencisi)

Kursa başladığımda Fransızcayı hiç bilmiyordum. Kurumun profesyonel çalışma şekli ve öğretmenimin özverili ve disiplinli çalışma şekliyle bir yabancı dil sahibi daha oldum. Teşekkür ederim.

Nazım Ozan ÇİVİ
( İhracat Müdürü )


Kurstan çok memnun kaldım. Kurum açlışanları sıcakkanlı ve güleryüzlü.

Osman Can AKDEMİR
( Öğrenci )


Kursa başlamadan önce çevremizden diğer dil kursları ile ilgili olumsuz çok fazla yorum almışdık.Hacettepe Akademi'de öğrenim süremiz boyunca herşey bizim istediğimiz gibi planlandı ve bu çalışan kişiler için çok önemlidir. Öğretmenimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Memnun kaldım.

Taner GÜNEŞ ( TSK Personeli )

Kursa başlamadan önce çekincelerim vardı. Ancak öğretmenimizin ilgi ve alakasından dolayı çekincelerimden kurtuldum. Artık ben de Fransızca biliyorum. İlgi ve alakasından dolayı öğretmenimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Mustafa YAŞAR ( TSK Personeli )

Hacettepe Akademi'ye arkadaşlarımın tavsiyesiyle geldim. Zamanımı kendime göre ayarlayabildiğim ve özel ders aldığımiçin istediğim verimi alabildim. Üniversite öğrencisi olduğum için , sınav zamanı programımı dondurdum ve daha sonra tekrar başlayarak hiçbir kayıp yaşamadım. Memnun kaldım.

Yağmur TÜRKEŞ ( Hukuk  4. Sınıf Öğrencisi )

Kursunuza katıldığım süreçte çok memnun kaldım. Özellikle öğretmenimin anlatım tarzı ve gelişimime yönelik ilgisinden çok memnun oldum. Çevreme kurumunuzu tavsiye etmekten çekinmiyorum. Saygılarımla.

Eyyüp ÇAVDAR ( Devlet Memuru )

Dersler yeterince faydalıydı. Birebir dersler, takıldığın yeri özgürce sorabilme ve dersin akışını ona göre yönlendirme imkanı sağlıyor.

Sarper SAYGI ( İnşaat Müh.)

 

Dersler eğlenceli ve güzel geçti. Kısa sürede çok şey öğrendim. Öğretmenim ve kurs yetkililerine teşekkür ederim.

Begüm AYDIN ( Üniv. Öğrencisi )


Öncelikle herşey için teşekkür ederim. Kaliteli ve güzel bir kurs dönemi oldu benim için. Öğretmenimin sabrı ve anlayışı içinde ayrıca teşekkür ederim.

Aslan DEMİR ( Karşıyaka Belediyesi Personeli)


Ben aldığım İngilizce derslerinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edebilirim.

Gülser SEZER ( Emekli Öğretmen )


Katıldığım kurslar arasında en fazla verim aldığım kurs ve kurumdur. Sıcak kanlı, güler yüzlü ve anlayışlı bir ekipten oluşan kurumunuza çok teşekkür ediyorum.

Ayberk ALTIBUDAKLI ( Üniversite Öğrencisi )

 

Canayakın, arkadaş canlısı öğretmenler ve sorumluluk sahibi, planlı idare edilen bir kurum. Hem dil seviyemi hem de sosyal hayatımı olumlu etkiledi.

Tarık Utku YILMAZ ( Lise Öğrencisi )


Kurumunuz ve eğitim sisteminizden gayet memnun ayrılıyorum. Öğretmenimden çok memnun kaldım, aldığım dersler faydalı oldu.

Ceren DAĞLI ( Öğretmen )

 

Kursumdan Çok memnun kaldım. Tüm yakın çevreme öneriyorum çekinmeden.

Deniz KANUR ( Hemşire )

 

Kursa ilk başladığım günler benm için çok zordu. Özellikle konuşmak... Fakat öğretmenimin sevecen baskısıyla, beni kimse konuşturamazken onun konuşturması takdir edilecek bir durumdu. 3 ay içerisinde orta düzey çabamla dahi olsa çok şey öğrendim.Başta söylediğim "zor" kelimesini şu an söyleyemiyorum. Benim için çok güzel ve keyifliydi.Çok şey öğrendim, İngilizceyi çok sevdim.

Nazan YOLCU ( Bayan Kuaförü )

 

Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Eğitimimiz gayet verimliydi. Öğretmenimiz sabırlı ve hoşgörüyle sergilediği tavır bizim motivasyonumuzu olumlu etkiledi.

Fatma TANAĞARDIGİL ( İşletmeci )


Kuruma devam ettiğim sürece hep güler yüz ile karşılandım. Gerek ofiste görevli arkadaşlar gerek öğretmenim hep ilgili ve güleryüzlüydü. Öğretmenimin teknik bilgisi ve öğretebilme kabiliyeti tek kelimeyle harika. Sorularıma herzaman sabırla cevap verdi ve öğrenimimde çok yardımcı oldu.Yenilikçi,zekive başarılı bir eğitimci. Her şey için teşekkürler

Mine GÖKMEN ( Eczacı )

 

Ev rahatlığında istediğiniz gün ders alabileceğiniz bir yer

FIRAT YEŞİLBAHÇE ( Makina Teknikeri)

 

Almancayı hiç öğrenemem sanıyordum üniversitede sınıfta kaldım Hacettepe'ye gitmek yetiyormuş :)

BERNA AÇAR ( Üniversite Öğrencisi )

 

Daha önce farklı bir kurumda katıldığım 8 kişilik grupda çok kötü bir öğrenim süreci geçirmiş, zamanımı boşa harcamıştım. Hacettepe Akademi'nin sistemini duyduğumda bana hitap edebileceğini düşündüm. Nitekim 8 kişilik grup için ödediğim ücrete bire bir özel ders alarak konuşma becerimi geliştirdim. Herşey için çok teşekkür ederim. 

LEVENT KAHRAMAN ( Ziraat Müh. )

 

Ben eğitimimden gayet memnun kaldım. Derslerimin bire bir verilmesi bence çok iyiydi. Kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Kurum çalışanları güler yüzlü ve ilgili teşekkürler.

GÜLDEN DAĞHAN ( Üniversite Öğrencisi )

 

Hacettepe Akademi'den İngilizce eğitimi aldım. Bu süre içerisinde her türlü talebim için yardımcı olundu ve sıkıntısız bir eğitim dönemi geçirdim. Dersler oldukça verimliydi ve kursa gelirken sahip olduğum beklentilerin hepsi oldu her şey için teşekkürler

BÜŞRA YENGEÇ (Üniversite Öğrencisi )

 

Hacettepe Akademi'nin desteği çok fazla oldu. Derslerime de yardımcı oldu. Samimiyeti çok hoşuma gitti. Sıcak bir ortamda, güler yüzlü öğretmenlerle ders işlemek çok keyifliydi. İyi ki kayıt olmuşum çok teşekkürler.

ECE SİMGE ÇEKİN (Lise Öğrencisi)

 

Oldukça öğretici ve verimli bir kurs oldu.Öğretmenin ve kurs çalışanlarının yakın ilgisi için teşekkür ederim.

S.ESRA GENÇDAL (Kimyager)

 

Diğer kurslardaki gibi 10-12 kişilik gruplarla ders yapmak yerine burada 2 kişi ders almamız bizim için daha yeterli ve verimli oldu.

GİZEM ESEN ( İhracat Operasyon)

 

Aldığım dersler sonunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.Kurumunuzun öğretmeninin desteği ve gayreti sayesindedir. Eğitim sistemi kesinlikle mükemmeldi.

AYDAN ARSLAN ( Yüksek Lisans Öğrencisi )

 

Güleryüzlü personel kadroları ve eğitim sistemiyle Hacettepe Akademi kurumsallığını kanıtlamış bir eğitim kurumu. Yabancı dilimde böylesine verimli ilerlemekten çok memnun kaldım

OZAN KARAOĞULLARI (Lise Öğrencisi )

 

Gayet iyi bir kurs. Hocamdan çok memnunum bana İngilizceyi sevdiren ilk ve tek öğretmen.

YAĞMUR KAVAKLI ( Lise Öğrencisi )

 

17 yıllık öğrencilik hayatım boyunca İngilizce ile yeni tanışmış biri olarak, Hacettepe Akademi'de planlı çalışarak başarılı oldum. Bire bir çalışmalaraımız ile bulunduğum seviyeye gelmemi sağlayan hocama çok teşekkür ediyorum. 

Hacettepe Akademi Kurumsal olarak herzaman yenilikçi ve öğrenci odaklı. Edindiğim bilgileri günlük yaşantımda uygulamaya başladığımda buraya gelmekle iyi bir karar verdiğimi anladım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

GİZEM KAVAKLI (Üniversite Öğrencisi )

 

Aldığım Eğitimden memnun kaldım,Hocam dersi en iyi şekilde anlattı.

ŞULE OLGUN ( Hemşire)

 

Benim öğretmenim çok güzel bir insan. O nazik bir şekilde bana Türkçe öğretiyor.

FLAVIA CHAVES DE OLİVEİRA ( Psikolog )

 

İşini severek yapan,kaliteli bilgiye sahip eğitmenler ile ders yapmak keyifli idi. 

Irmak ATEŞGÜR ( Antrenör)

 

İki aylık Türkçe öğrenimimde, birçok yeni bilgi öğrendim. Benim öğretmenim bir çok yeni bilgi verip, bana yardımcı ve destek oldu. Artık temel konuşmalarımı dile getirebiliyorum.

Yelyzaveta RODE ( Restoran İşletmecisi )

 

Profesyonel yönetim ve öğretmen kadrosuyla, sistematik ve tecrübeli yöntemler ile öğrenciyi başarıya ulaştıran nadir eğitim kurumlarından olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkesin bir noktada size aileniz gibi yaklaştığını farkediyor ve hiç yabancılık çekmeden amacınıza adapte olabiliyorsunuz.

Asel ÖZTEKİN ( Ziraat Mühendisi )

 

Önyargı ile başladığım dersler nasıl geçti bilmiyorum.Güler yüzlü insanların olduğu yerde dil eğitimi almak çok güzel. Kısa sürede olabilecek en iyi şekilde öğrettiklerini düşünüyorum. Ben çok memnun kaldım teşekkürler.

Sinem PARLAK ( Lise Öğrencisi )

 

Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. Öğretmenim ve sizlerin beni sürekli güleryüzle karşıladığınız, pozitif düşüncelerle beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla

Mustafa AKARSU ( Garson )