KURSİYER YORUMLARI

NOT : Yorumlarda belirtilen öğretmen isimleri kurum politikası gereği öğretmen olarak belirtilmiş, isimler verilmemiştir.


Bu kurumun en avantajlı tarafı, uygun fiyata özel ders ile yabancı dil eğitimi alabilmemiz. Temiz, güzel sınıflarda 2 - 4 kişilik öğrenci sayısıyla ders almak ve tecrübeli öğretmenler ile ders işlemek çok verimli oldu. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir sistem ve kurum. Herşey için teşekkürler.

KIYMET KALENDER
( Öğretmen )Oldukça verimli bir eğitim tamamlamamızda bize destek olan öğretmenimiz ve kurum müdürüne öncelikle teşekkür ediyoruz.
Eğitim kalitesi ve ilgisiyle ciddi anlamda güvenilebilecek, kısa zamanda uzun bir yol alınabilmesi açısından çok iyi bir kurum.
Çok teşekkür ederiz Hacettepe Akademi !

Yeliz KARAMEMİŞ - Cüneyt KARAMEMİŞ
( Tıbbi Mümessil- Mühendis )


Sizleri tanıdığım için çok memnun oldum. Derslerdeki kursiyer sayısını az tutmanız ve tanıdık kişilerden grup oluşturmanız, kursu daha etkili hale getiriyor. Sınıflar güzel ve yeterli. Sizleri mutlaka tavsiye edeceğim.

EMRE SÜRÜM
( İnşaat Mühendisi )

Eğitim sistemi yeterli.Kişisel ders olduğu için ders içinde zaman kaybı olmadan kendi sorularınızın cevaplarını alabiliyorsunuz. Kendi arkadaş çevremden dil eğitimi alacak arkadaş grubum olmadığı için kişisel kurs aldım. 3-4 Kişilik gruplarda da verimli olacağını düşünüyorum.

GÜNAY TAHİROVA
( MÜHENDİS )


Özellikle dersleri bire bir yapmanız, öğretmenlerin seviyesi ve ihtiyacı doğru belirleyerek plan program yapılması eğitim yardımcılarının zamanında ve yerinde kullanılması kurumun ciddiyetini göstermiştir. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim, benimde isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurs oldu. Teşekkür ederim.

M.SEVİN
( TSK PERSONELİ )


Rahat ders ortamı ve profesyonelliğiyle tercih edilmesi gereken bir kurum olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ders zamanları ile olabildiğince kolaylık sağladıkları için zamanı değerlendirmek için yardımcı oluyorlar. Kesinlikle tercih edilmesi gerek bir kurum.

ÖMER ÇOBAN
( Öğrenci )


Kurum ve eğitim aldığım öğretmenimden memnun kaldım. Bire bir ders sistemi hoşuma gitti. Ders materyalleri fayda sağladı. Derslerim zevkli ve eğlenceli geçti hepinize teşekkür ederim.

SELİN ERTEN
(İş Güvenliği Uzmanı )

Bu kurumda almış olduğum yabancı dil eğitimi benim için çok verimli oldu 
ve bu sayede dilimi geliştirdim. Ayrıca öğretmenimi ve öğretiş şeklini çok sevdim. Birkaç ayda dilimin bu kadar gelişeceğini hiç düşünmemiştim. Dersler o kadar güzel anlatıldıki gerçekten hem notlarım yükseldi hem de konuşabilir seviyeye geldim.

Sıla YILDIRIM
( Lise Öğrencisi )


Bire bir eğitimin sınıf ortamından daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Öğretmenimde benimle çok ilgilendi. Güzel bir öğrenim süreci geçirdim. Teşekkür ederim.
Burçin Cansu ŞAHİN
( Jeoloji Müh. )

Hacettepe Akademinin esnek ders saatleri ve öğrenciye uygun bire bir ders çalışma programıyla yabancı dil eğitimime çok büyük katkıda bulundu.Öğretmenim ve kurumdaki güleryüzlü yardımcı olan tüm personele teşekkür ediyorum.

Selin SELBASTI
(Üniversite İşletme Öğrencisi)

Hacettepe'ye ilk geldiğimde hiçbirşey bilmediğimi anladım. Kurs süresince birçok şey öğrendim. Benim için çok faydalı oldu. Bu kursa katılacak olanlara tavsiye ederim. 

Lütfü DEMİRELLİ
( Lise Öğrencisi )


Kurs benim için çok faydalıydı. Kursa başlamadan önce not ortalamam 23 olmasına rağmen, kurs sonunda 70'e yükseldi. Yabancı dil kursu düşünenlere tavsiye ediyorum.

Haktan DEMİRELLİ
(Lise Öğrencisi )Kurum olarak oldukça başarılı buldum. Tanıdıklarıma tavsiye edeceğim. Eğitmenimiz konusuna hakim, içten, öğreticiydi. Dersi sevdirdi  ve farklı yöntemlerle konunun algılanmasını sağladı. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Zevkli ve akıcı bir öğrenim dönemiydi.

ESRA ÖZERDEKLİ
( Halkla İlişkiler ) 


Bire bir eğitimin faydalarını çok olumlu şekilde hissettim. Kısa sürede çok yol aldım ve verimli geçti. Özellikle girdiğim sınavda bunu açık bir şekilde hissettim. Öğretmenim bu konuda çok iyiydi ve pozitifti. Her şey için teşekkürler.

ORHAN YÜKLER
(Yüksek Lisans Öğrencisi )


Öğrenci isteksiz ve yeteneksiz bile olsa bu akademide yola girebilir. Çünkü hissettirdiği sıcaklık ve aile ortamı ile gelirken ayaklarınız bir adım geri değil iki adım ileri gidiyor.

OZAN BEYTEKİN
( Lise Öğrencisi )


6 Aylık hizmet boyunca memnuniyetle eğitimedevam ettim. Herhangi negatif bir imge aklımda kalmadı. Gelecektede bıraktığımız yerden devam etmeyi planlıyoruz. Japonca konusunda eğitimimiz yoktu, 6 aylık sürede kanji ve gramatik yapıları tatmin edici bir seviyeye kadar eğitim gördük.

Ege Mehmet KARAKAŞ
( Öğrenci )
 
6 aylık eğitim süresi gayet olumluydu, herhangi bir sıkıntım olmadı. Az sayıda yapılan öğrencili dersleri oldukça yararlı buldum. Öğrendiğim dilde ciddi bir gelişme kaydettim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Efe Halil KARAKAŞ
(Öğrenci )

LYS-5 sınavına hazırlanmamız için elinden gelenin en iyisini yapan öğretmenimize sonsuz teşekkürler.

Burcu ÇAMBUDAKLI
( Lise Öğrencisi )


LYS -5'e hazırlık sürecinde bize herzaman tam destek olan alanının en başarılı ve güleryüzlü öğretmenine sonsuz teşekkürler.

Emine ÖZTÜRK
Lise Öğrencisi

Gayet iyi bir sistem. Eşim ile birlikte güzel bir eğitim aldık. Bu sistem rahat çalışma ve öğrenme imkanı verdi. Teşekkür ederiz.

Hakan IŞIK
( Serbest Meslek )

Hacettepe Akademi Yabancı Dil Kursunun kişiye özel olması ve öğretmenimin oldukça deneyimli olması nedeniyle tavsiye edebileceğim bir kurs. 2 ay gibi kısa sürede beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.Ayrıca fiyat olarak kişiye özel olmasına rağmen oldukça uygun. Yabancı dil eğitimi almak isterseniz Hacettepe Akademiyi içtenlikle önerebilirim.

Burak Kaan AKYILDIZ
( Otomotiv Müh. )

Sistematik,düzenli,prensipli,iyi eğitim veren; öğretmenleri güleryüzlü,sempatik ve sabırlı. Memnun kaldım.

Ece KESTELLİ
(Doktor)

Disiplinli ve tamamen eğitim odaklı bir dil kursuydu.İngilizce seviyesinde istediğim seviyeye ulaştım.

BesteUZUNKAYA
(Meto. ve Malzeme Müh. )

Hacettepe Akademi Yabancı Dil Kursundan uzun süredir farklı dönemlerde birçok kez ders aldım ve hepsinden çok memnun kaldım. Kursiyerlerle birebir ilgilenen eğitmenler ve çözüm odaklı eğitim sistemi nedeniyle birçok kişiye önerdiğim bir eğitim kurumudur.

Miray Naz Kara
( Üniversite Mimarlık Öğrencisi )

Öğretmenimin ders işleyişi ve ilgisi gayet iyiydi. Kursa başladığım günden bitirdiğim ana kadar Hacettepe Akademi'de hiçbir sorun yaşamadım.

Gözde ŞENOL
( Üniversite Öğretncisi )

Derslerin Öğretmenle Birebir olması eksiklerimi daha kolay farketmemi sağladı ve daha çabuk ilerledim. Ayrıca öğretmenler çok sıcakkanlı. Sizi tanımak güzeldi

Fatmagül GÖKTÜRK
(Üniversite Öğrencisi)

Kursa başladığımda Fransızcayı hiç bilmiyordum. Kurumun profesyonel çalışma şekli ve öğretmenimin özverili ve disiplinli çalışma şekliyle bir yabancı dil sahibi daha oldum. Teşekkür ederim.

Nazım Ozan ÇİVİ
( İhracat Müdürü )


Kurstan çok memnun kaldım. Kurum açlışanları sıcakkanlı ve güleryüzlü.

Osman Can AKDEMİR
( Öğrenci )


Kursa başlamadan önce çevremizden diğer dil kursları ile ilgili olumsuz çok fazla yorum almışdık.Hacettepe Akademi'de öğrenim süremiz boyunca herşey bizim istediğimiz gibi planlandı ve bu çalışan kişiler için çok önemlidir. Öğretmenimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Memnun kaldım.

Taner GÜNEŞ ( TSK Personeli )


Kurumunuzda eğitim almaya başladığım ilk günden beri sunduğunuz hizmete ve güler yüzünüze teşekkürlerimi sunuyorum.Eğitimimde, bana gerek ders gerek motivasyon anlamında yardımcı olan öğretmenime çok teşekkür ediyorum.

FIRAT ACIR
( üNİVERSİTE öĞR. )

Kursa başlamadan önce çekincelerim vardı. Ancak öğretmenimizin ilgi ve alakasından dolayı çekincelerimden kurtuldum. Artık ben de Fransızca biliyorum. İlgi ve alakasından dolayı öğretmenimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Mustafa YAŞAR ( TSK Personeli )


Eğitimden çok memnun kaldım. İzmir'in en tatlı ve en iyi öğreten öğretmeni ile tanıştığım için çok şanslıyım

Ecem ARICASOY ( Üniversite Öğrencisi )


Kurstan çok memnun kaldım.
Libov ALTUN ( Ev Hanımı )

Hacettepe Akademi'ye arkadaşlarımın tavsiyesiyle geldim. Zamanımı kendime göre ayarlayabildiğim ve özel ders aldığımiçin istediğim verimi alabildim. Üniversite öğrencisi olduğum için , sınav zamanı programımı dondurdum ve daha sonra tekrar başlayarak hiçbir kayıp yaşamadım. Memnun kaldım.

Yağmur TÜRKEŞ ( Hukuk  4. Sınıf Öğrencisi )

Kursunuza katıldığım süreçte çok memnun kaldım. Özellikle öğretmenimin anlatım tarzı ve gelişimime yönelik ilgisinden çok memnun oldum. Çevreme kurumunuzu tavsiye etmekten çekinmiyorum. Saygılarımla.

Eyyüp ÇAVDAR ( Devlet Memuru )

Dersler yeterince faydalıydı. Birebir dersler, takıldığın yeri özgürce sorabilme ve dersin akışını ona göre yönlendirme imkanı sağlıyor.

Sarper SAYGI ( İnşaat Müh.)

Kurumunuzun sınıf değil de özel ders bazında eğitim verdiği için aldığım verimin arttığını düşünüyorum. Öğretmenim her daim çok ilgiliydi.

BUKET KABANOZ
(LİSE ÖĞRENCİSİ )


Eğitim kalitesi çok iyi ve dil öğrenmek için fazlasıyla yeterli.
UTKAN URUK ( Öğrenci )

 

Dersler eğlenceli ve güzel geçti. Kısa sürede çok şey öğrendim. Öğretmenim ve kurs yetkililerine teşekkür ederim.

Begüm AYDIN ( Üniv. Öğrencisi )


Öncelikle herşey için teşekkür ederim. Kaliteli ve güzel bir kurs dönemi oldu benim için. Öğretmenimin sabrı ve anlayışı içinde ayrıca teşekkür ederim.

Aslan DEMİR ( Karşıyaka Belediyesi Personeli)


Ben aldığım İngilizce derslerinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edebilirim.

Gülser SEZER ( Emekli Öğretmen )


Katıldığım kurslar arasında en fazla verim aldığım kurs ve kurumdur. Sıcak kanlı, güler yüzlü ve anlayışlı bir ekipten oluşan kurumunuza çok teşekkür ediyorum.

Ayberk ALTIBUDAKLI ( Üniversite Öğrencisi )

 

Canayakın, arkadaş canlısı öğretmenler ve sorumluluk sahibi, planlı idare edilen bir kurum. Hem dil seviyemi hem de sosyal hayatımı olumlu etkiledi.

Tarık Utku YILMAZ ( Lise Öğrencisi )


Kurumunuz ve eğitim sisteminizden gayet memnun ayrılıyorum. Öğretmenimden çok memnun kaldım, aldığım dersler faydalı oldu.

Ceren DAĞLI ( Öğretmen )

 

Kursumdan Çok memnun kaldım. Tüm yakın çevreme öneriyorum çekinmeden.

Deniz KANUR ( Hemşire )

 

Kursa ilk başladığım günler benm için çok zordu. Özellikle konuşmak... Fakat öğretmenimin sevecen baskısıyla, beni kimse konuşturamazken onun konuşturması takdir edilecek bir durumdu. 3 ay içerisinde orta düzey çabamla dahi olsa çok şey öğrendim.Başta söylediğim "zor" kelimesini şu an söyleyemiyorum. Benim için çok güzel ve keyifliydi.Çok şey öğrendim, İngilizceyi çok sevdim.

Nazan YOLCU ( Bayan Kuaförü )

 

Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Eğitimimiz gayet verimliydi. Öğretmenimiz sabırlı ve hoşgörüyle sergilediği tavır bizim motivasyonumuzu olumlu etkiledi.

Fatma TANAĞARDIGİL ( İşletmeci )


Kuruma devam ettiğim sürece hep güler yüz ile karşılandım. Gerek ofiste görevli arkadaşlar gerek öğretmenim hep ilgili ve güleryüzlüydü. Öğretmenimin teknik bilgisi ve öğretebilme kabiliyeti tek kelimeyle harika. Sorularıma herzaman sabırla cevap verdi ve öğrenimimde çok yardımcı oldu.Yenilikçi,zekive başarılı bir eğitimci. Her şey için teşekkürler

Mine GÖKMEN ( Eczacı )

 

Ev rahatlığında istediğiniz gün ders alabileceğiniz bir yer

FIRAT YEŞİLBAHÇE ( Makina Teknikeri)

 

Almancayı hiç öğrenemem sanıyordum üniversitede sınıfta kaldım Hacettepe'ye gitmek yetiyormuş :)

BERNA AÇAR ( Üniversite Öğrencisi )

 

Daha önce farklı bir kurumda katıldığım 8 kişilik grupda çok kötü bir öğrenim süreci geçirmiş, zamanımı boşa harcamıştım. Hacettepe Akademi'nin sistemini duyduğumda bana hitap edebileceğini düşündüm. Nitekim 8 kişilik grup için ödediğim ücrete bire bir özel ders alarak konuşma becerimi geliştirdim. Herşey için çok teşekkür ederim. 

LEVENT KAHRAMAN ( Ziraat Müh. )

 

Ben eğitimimden gayet memnun kaldım. Derslerimin bire bir verilmesi bence çok iyiydi. Kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Kurum çalışanları güler yüzlü ve ilgili teşekkürler.

GÜLDEN DAĞHAN ( Üniversite Öğrencisi )

 

Hacettepe Akademi'den İngilizce eğitimi aldım. Bu süre içerisinde her türlü talebim için yardımcı olundu ve sıkıntısız bir eğitim dönemi geçirdim. Dersler oldukça verimliydi ve kursa gelirken sahip olduğum beklentilerin hepsi oldu her şey için teşekkürler

BÜŞRA YENGEÇ (Üniversite Öğrencisi )

 

Hacettepe Akademi'nin desteği çok fazla oldu. Derslerime de yardımcı oldu. Samimiyeti çok hoşuma gitti. Sıcak bir ortamda, güler yüzlü öğretmenlerle ders işlemek çok keyifliydi. İyi ki kayıt olmuşum çok teşekkürler.

ECE SİMGE ÇEKİN (Lise Öğrencisi)

 

Oldukça öğretici ve verimli bir kurs oldu.Öğretmenin ve kurs çalışanlarının yakın ilgisi için teşekkür ederim.

S.ESRA GENÇDAL (Kimyager)

 

Diğer kurslardaki gibi 10-12 kişilik gruplarla ders yapmak yerine burada 2 kişi ders almamız bizim için daha yeterli ve verimli oldu.

GİZEM ESEN ( İhracat Operasyon)

 

Aldığım dersler sonunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.Kurumunuzun öğretmeninin desteği ve gayreti sayesindedir. Eğitim sistemi kesinlikle mükemmeldi.

AYDAN ARSLAN ( Yüksek Lisans Öğrencisi )

 

Güleryüzlü personel kadroları ve eğitim sistemiyle Hacettepe Akademi kurumsallığını kanıtlamış bir eğitim kurumu. Yabancı dilimde böylesine verimli ilerlemekten çok memnun kaldım

OZAN KARAOĞULLARI (Lise Öğrencisi )

 

Gayet iyi bir kurs. Hocamdan çok memnunum bana İngilizceyi sevdiren ilk ve tek öğretmen.

YAĞMUR KAVAKLI ( Lise Öğrencisi )

 

17 yıllık öğrencilik hayatım boyunca İngilizce ile yeni tanışmış biri olarak, Hacettepe Akademi'de planlı çalışarak başarılı oldum. Bire bir çalışmalaraımız ile bulunduğum seviyeye gelmemi sağlayan hocama çok teşekkür ediyorum. 

Hacettepe Akademi Kurumsal olarak herzaman yenilikçi ve öğrenci odaklı. Edindiğim bilgileri günlük yaşantımda uygulamaya başladığımda buraya gelmekle iyi bir karar verdiğimi anladım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

GİZEM KAVAKLI (Üniversite Öğrencisi )

 

Aldığım Eğitimden memnun kaldım,Hocam dersi en iyi şekilde anlattı.

ŞULE OLGUN ( Hemşire)

 

Benim öğretmenim çok güzel bir insan. O nazik bir şekilde bana Türkçe öğretiyor.

FLAVIA CHAVES DE OLİVEİRA ( Psikolog )

 

İşini severek yapan,kaliteli bilgiye sahip eğitmenler ile ders yapmak keyifli idi. 

Irmak ATEŞGÜR ( Antrenör)

 

İki aylık Türkçe öğrenimimde, birçok yeni bilgi öğrendim. Benim öğretmenim bir çok yeni bilgi verip, bana yardımcı ve destek oldu. Artık temel konuşmalarımı dile getirebiliyorum.

Yelyzaveta RODE ( Restoran İşletmecisi )

 

Profesyonel yönetim ve öğretmen kadrosuyla, sistematik ve tecrübeli yöntemler ile öğrenciyi başarıya ulaştıran nadir eğitim kurumlarından olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkesin bir noktada size aileniz gibi yaklaştığını farkediyor ve hiç yabancılık çekmeden amacınıza adapte olabiliyorsunuz.

Asel ÖZTEKİN ( Ziraat Mühendisi )

 

Önyargı ile başladığım dersler nasıl geçti bilmiyorum.Güler yüzlü insanların olduğu yerde dil eğitimi almak çok güzel. Kısa sürede olabilecek en iyi şekilde öğrettiklerini düşünüyorum. Ben çok memnun kaldım teşekkürler.

Sinem PARLAK ( Lise Öğrencisi )

 

Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. Öğretmenim ve sizlerin beni sürekli güleryüzle karşıladığınız, pozitif düşüncelerle beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla

Mustafa AKARSU ( Garson )


Her şey çok güzeldi, eğitim sistemi gayet başarılı ve düzenli. Derslerden tam anlamıyla verim alabildim. Başka bir dil eğitimi için tekrar gelebilirim.

A.OĞUZ GÖK
(Öğrenci )

Kursa gelmeden önce az da olsa Almanca bilgim vardı ama buraya geldikten sonra kendimi çok iyi bir şekilde geliştirdiğimi, iyi anladığımı farkettim. Bunu bire bir ders sistemine ve öğretmenime borçluyum. Saatlerimizi, hızımızı,seviyemizi kendimiz belirleyebildik. Çok yararlı bir süreç oldu teşekkür ediyorum.

SERKAN ASLAN
(MALZ. VE METALURJİ MÜH. ÖĞR.)

BİLGİ TALEP FORMU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Site Haritası