Almanca Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA ALMANCA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

ALMANCA KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN GENEL ALMANCA KURSLARI >>

*ALMANCA AİLE BİRLEŞİM SINAV HAZIRLIK KURSLARIMIZ >>

* YETİŞKİN SEKTÖREL ALMANCA KURSLARI >>

*LİSE ALMANCA KURSLARI>>

*ORTAOKUL ALMANCA KURSLARI>>

*İLKOKUL ALMANCA KURSLARI>>


SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir Almanca Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel Almanca Grupları

ALMANCA ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK ALMANCA KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

Almanca kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde Almanca kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, Almanca öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da Almanca öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. Almanca kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, Almanca öğretimi ve Almanca öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de Almanca kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi Almanca Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda Almanca eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) Almanca eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir Almanca kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek Almanca kursu Hacettepe Akademi Almanca Kursları

Almanca Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda Almancayi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) Almanca öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye Almanca öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye Almanca öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, Almanca'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, Almanca kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede Almanca konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel Almanca programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz Almanca kursu için Almanca öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir Almanca deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ Almanca deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan Almanca öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen Almanca seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

Almanca seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, Almanca seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de Almanca seviyeniz; Ücretsiz Almanca deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. Almanca öğretim programı ve Almanca kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve Almanca programınız size özel hazırlanır.

5) Almanca öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek Almanca kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde Almanca öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında Almanca Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de Almanca öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) Almanca kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar Almanca telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) Almanca öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

Almanca kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız Almanca konuları hızlı, yavaş algıladığınız Almanca konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir Almanca konu kalmamakta ve Almanca öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) Almanca öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun Almanca konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu Almanca konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. Almanca öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz Almanca diyaloglarla eğlenerek Almanca konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

Almanca kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. Almanca kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz Almanca öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) Almanca sertifikanızı ve Almanca kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, Almanca kursunu tamamlayan kursiyerlerinin Almanca sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları Almanca eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel Almanca Kursları MEB denetimindedirALMANCA KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

ALMANCA DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız Almanca kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ Almanca deneme dersine alınır.

ALMANCA SEVİYE BELİRLEME : Almanca kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle Almanca seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan Almanca seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, Almanca seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, Almanca seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli,bilinçsiz,tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma,algılama,yazma,gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : Almanca Deneme dersinde, Almanca kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan Almanca eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise Almanca öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ ALMANCA DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : Almanca deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman Almanca öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK ALMANCA KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık Almanca programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

ALMANCA KURS FİYATLARI : Kurumumuzun Almanca ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler kredi kartı,elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.

 

 

 


Site Haritası