top of page

Ortaokul Çince Kursları

Çince Kursları İzmir Hacettepe Akademi Ortaokul Düzeyi Çince Kursları

 

ORTAOKUL OKUL DESTEK ÇİNCE KURSLARI İZMİR HACETTEPE AKADEMİ

Ortaokul okul destek kurslarımıza okulda Çince dersi gören ve okuldaki notlarını yükseltme amacı olan kursiyerler katılabilmektedir.

 

ORTAOKUL ÇİNCE GENEL DİL KURSLARI İZMİR HACETTEPE AKADEMİ

Bu kursun amacı Çince dil bilgisinin öğretilmesi ve okuma, yazma, anlama, konuşma becerilerinin geliştirilmesidir.

 

ORTAOKUL ÇİNCE KONUŞMA KURSLARI İZMİR HACETTEPE AKADEMİ

A2 düzeyinin sonunda olan kursiyerler katılabilmektedir. Bu kursun amacı kursiyerin aktif Çince kullanımını geliştirmektir.

 

Biz Kimiz? Çince Kursları İzmir

Hacettepe Akademi, İzmir yabancı dil kursları arasında en geniş yabancı dil programına sahip, İzmir'in ilk ve tek profesyonel dil kursudur. 15. yılında yüz yüze dil kurslarına ek olarak online Türkçe kursları, online İngilizce kursları, online Almanca kursları, online Fransızca kursları, online Rusça kursları, online İspanyolca kursları, online İtalyanca kursları, online Çince kursları, online Japonca kurslarını da bünyesine katmıştır.

Hacettepe Akademi, MEB onaylı yabancı dil kursları arasında maksimum 4 kişilik gruplarda Almanca kursu veren tek kurumdur. Eğitim kalitesini daima ön planda tutan Hacettepe Akademi'de Ücretsiz Almanca deneme dersi yapılmadan sözleşme imzalanmaz. Yabancı dil öğrenim sürecinizde en önemli faktör kurumun güvenilirliği ve ders verecek olan yabancı dil öğretmeninizdir. Kurumumuzun 2005 yılından bugüne faaliyetini sürdürmesine rağmen hakkında şikayet bulunmayan tek yabancı dil kursudur.

İzmir'de İngilizce eğitimi veren kurslar çoğunlukta iken Hacettepe Akademi 2007 yılından itibaren İngilizce kurslarının haricinde, Türkçe kursları, Almanca kursları, Fransızca kursları, Rusça kursları, İspanyolca kursları, İtalyanca kursları, Çince kursları, Japonca Kursları vermeye başlamıştır. Hacettepe Akademi,  İzmir'de faaliyet yürüten birçok dil kursuna dil portföylerini genişletmelerinde ve ücretsiz deneme dersi uygulamalarında öncülük etmektedir.

İngilizce tabelalar ile isim hakkı kiralayarak faaliyet sürdüren birçok dil kursunun farklı branşlarda yabancı dil öğretim hizmeti sunmaları İzmir'in yerel kursları öncülüğünde gerçekleşmiştir.

Hacettepe Akademi'de kişiye özgü öğretim metodu uygulanır, yabancı dil öğrenim sürecinin kişisel özelliklere bağlı olduğunu vurgulayan kurumumuz, dil öğrenim sürecinde belirlenecek gün ve saat sayısının, kullanılacak olan kaynağın ve ders verecek olan öğretmenin kişiye uygun olması gerektiğini savunmaktadır. Ders günlerinizi sizin uygun olduğunuz günlere ve saatlere planlayarak en verimli olduğunuz zaman dilimlerine planlama yapmakta; algı düzeyiniz, hafıza eğiliminiz, dikkat dağınıklığı ölçünüz doğrultusunda size uygun kaynaklar belirlenmektedir. 8 - 10 kişilik sınıflarda aynı seviyede olsanız dahi farklı algı düzeyleri, farklı hafıza eğilimleri, farklı dikkat ölçüsüne sahip kişilerle beraber alacağınız eğitim % 30- % 40 oranında başarı sağlarken, tamamen sizin için hazırlanan programlarda % 90 - % 100 başarı oranı sağlanmaktadır.

Hacettepe Akademi’nin en önemli özelliği ise farklı kurumlarda 8 - 10 kişilik gruplara ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretler ile bire bir özel ders veya 2,3 maksimum 4 kişilik özel gruplarda öğrenim hizmeti sunmasıdır. Kurumumuzda karma grup oluşturulmamakta ( birbirini tanımayan kişiler) , sosyal hayatta iletişimde olan 2-3-4 kişilik özel gruplarda yabancı dil kursu verilmektedir. Tüm bu farklılıklar sayesinde yüz yüze ve online eğitimlerde İzmir'in en iyi Çince kursu ve İzmir'in en iyi dil kursu olarak nitelendirilirken online eğitimlerde de Türkiye’nin en iyi Çince kursu, Türkiye’nin en iyi dil kursu, Türkiye’nin en iyi online dil okulu olarak nitelendirilmektedir.

YABANCI DİL KURSU SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

1- ÇİNCE KURSUNUN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLUP OLMADIĞINA

2- KURUMUN KAÇ YILDIR FAALİYETTE OLDUĞUNA

3- KURS HAKKINDA ŞİKAYETLER OLUP OLMADIĞINA VE ŞİKAYET İÇERİKLERİNE ( KURUMUN KURUCUSU KURUMUN MALİ İŞLERİNDEN SORUMLU VE SİSTEMİ KURAN KİŞİDİR. SİSTEM İŞLEYİŞİNİ SAĞLAYAN KURUM MÜDÜRLERİ VE ÖĞRETMENLERDİR. İŞLEYİŞ HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLMAK İÇİN KURUM HAKKINDA ŞİKAYET OLUP OLMADIĞINA DİKKAT EDİN! )

4- ÖĞRETMENLERİNİN DİPLOMASI OLSA DAHİ MEB ATAMASININ OLUP OLMADIĞINA VE ÖĞRETMENLERİN FORMASYONLU OLMASINA ( ÖĞRETMEN DİPLOMASI OLSA DAHİ ADLİ SİCİLİ BOZUK OLAN KİŞİLERE MEB GÖREV VERMEMEKTEDİR! MAALESEF BAZI KURUMLAR ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRABİLMEKTEDİR.)

5- YABANCI ÖĞRETMENLE DERS VERİYORUZ DİYEN KURUMLARDAN YABANCI PERSONEL ÇALIŞTIRMA İZNİ VE MEB ATAMASININ OLUP OLMADIĞINA ( BELGEYİ GÖRMEK İSTEYİNİZ! ÇALIŞMA İZNİ OLMAYAN VE HİÇBİR ÖĞRETMENLİK VASFI BULUNMAYAN YABANCILARA DİKKAT )

6- KURUMUN ÖĞRETMENİNİZLE OLAN UYUMUNUZU GÖREBİLMENİZ İÇİN ÜCRETSİZ DENEME DERSİ YAPIP YAPMADIĞINA

7- KURUMUN SİZİN İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ GÜN VE SAATLERE PROGRAM OLUŞTURUP İSTEDİĞİNİZ TARİHTE DERSİ BAŞLATIP BAŞLATAMADIĞINA

8- SABİT BİR YAYINDAN MI YOKSA SİZE UYGUN OLAN KAYNAKLA MI ÖĞRETİM HİZMETİ SUNACAĞINA

9- 1 SEVİYEYİ KAÇ DERSTE BİTİREBİLDİKLERİNE

10- TEK MERKEZDEN İDARE EDİLEN VE TÜM ŞUBELERİNDE AYNI KALİTEYİ SUNAN BİR KURUM MU YOKSA İSİM HAKKI KİRALAYARAK FAALİYET YÜRÜTEN BİR KURUM OLUP OLMADIĞINA

11-SEVİYE TESPİTLERİ SADECE SINAV OLARAK MI GERÇEKLEŞTİRİYOR YOKSA 1 DERS SÜRESİNCE BİRE BİR KURSİYER SEVİYESİ ÖLÇÜLÜYOR MU?

bottom of page