Japonca Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA JAPONCA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

JAPONCA KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN JAPONCA GENEL DİL KURSLARI>>

*YETİŞKİN JAPONCA SEKTÖREL DİL KURSLARI>>

*LİSE JAPONCA KURSLARI>>

*ORTAOKUL JAPONCA KURSLARI>>

*İLKOKUL JAPONCA KURSLARI>>SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir Japonca Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel Japonca Grupları

JAPONCA ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK JAPONCA KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

Japonca kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde Japonca kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, Japonca öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da Japonca öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. Japonca kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, Japonca öğretimi ve Japonca öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de Japonca kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi Japonca Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda Japonca eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) Japonca eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir Japonca kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek Japonca kursu Hacettepe Akademi Japonca Kursları

Japonca Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda Japoncayi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) Japonca öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye Japonca öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye Japonca öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, Japonca'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, Japonca kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede Japonca konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel Japonca programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz Japonca kursu için Japonca öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir Japonca deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ Japonca deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan Japonca öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen Japonca seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

Japonca seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, Japonca seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de Japonca seviyeniz; Ücretsiz Japonca deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. Japonca öğretim programı ve Japonca kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve Japonca programınız size özel hazırlanır.

5) Japonca öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek Japonca kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde Japonca öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında Japonca Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de Japonca öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) Japonca kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar Japonca telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) Japonca öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

Japonca kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız Japonca konuları hızlı, yavaş algıladığınız Japonca konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir Japonca konu kalmamakta ve Japonca öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) Japonca öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun Japonca konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu Japonca konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. Japonca öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz Japonca diyaloglarla eğlenerek Japonca konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

Japonca kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. Japonca kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz Japonca öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) Japonca sertifikanızı ve Japonca kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, Japonca kursunu tamamlayan kursiyerlerinin Japonca sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları Japonca eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel Japonca Kursları MEB denetimindedirJAPONCA KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

JAPONCA DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız Japonca kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ Japonca deneme dersine alınır.

JAPONCA SEVİYE BELİRLEME : Japonca kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle Japonca seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan Japonca seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, Japonca seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, Japonca seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli, bilinçsiz, tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma, algılama, yazma, gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : Japonca Deneme dersinde, Japonca kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan Japonca eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise Japonca öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ JAPONCA DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : Japonca deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman Japonca öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK JAPONCA KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık Japonca programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

JAPONCA KURS FİYATLARI : Kurumumuzun Japonca ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.

 

 Site Haritası