Çince Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA ÇİNCE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

ÇİNCE KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN ÇİNCE GENEL DİL KURSLARI>>

*YETİŞKİN ÇİNCE SEKTÖREL DİL KURSLARI>>

*LİSE ÇİNCE KURSLARI>>

*ORTAOKUL ÇİNCE KURSLARI>>

*İLKOKUL ÇİNCE KURSLARI>>ÇİNCE SINAV HAZIR KURSLARIMIZ

*HSK HAZIRLIK KURSLARISİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir Çince Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel Çince Grupları

ÇİNCE ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK ÇİNCE KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

Çince kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde Çince kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, Çince öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da Çince öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. Çince kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, Çince öğretimi ve Çince öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de Çince kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi Çince Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda Çince eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) Çince eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir Çince kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek Çince kursu Hacettepe Akademi Çince Kursları

Çince Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda Çinceyi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) Çince öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye Çince öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye Çince öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, Çince'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, Çince kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede Çince konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel Çince programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz Çince kursu için Çince öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir Çince deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ Çince deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan Çince öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen Çince seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

Çince seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, Çince seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de Çince seviyeniz; Ücretsiz Çince deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. Çince öğretim programı ve Çince kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve Çince programınız size özel hazırlanır.

5) Çince öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek Çince kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde Çince öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında Çince Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de Çince öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) Çince kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar Çince telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) Çince öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

Çince kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız Çince konuları hızlı, yavaş algıladığınız Çince konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir Çince konu kalmamakta ve Çince öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) Çince öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun Çince konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu Çince konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. Çince öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz Çince diyaloglarla eğlenerek Çince konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

Çince kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. Çince kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz Çince öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) Çince sertifikanızı ve Çince kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, Çince kursunu tamamlayan kursiyerlerinin Çince sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları Çince eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel Çince Kursları MEB denetimindedirÇİNCE KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

ÇİNCE DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız Çince kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ Çince deneme dersine alınır.

ÇİNCE SEVİYE BELİRLEME : Çince kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle Çince seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan Çince seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, Çince seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, Çince seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli, bilinçsiz, tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma, algılama, yazma, gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : Çince Deneme dersinde, Çince kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan Çince eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise Çince öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ ÇİNCE DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : Çince deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman Çince öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK ÇİNCE KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık Çince programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

ÇİNCE KURS FİYATLARI : Kurumumuzun Çince ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.

 

 Site Haritası