İspanyolca Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA İSPANYOLCA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

İSPANYOLCA KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN İSPANYOLCA GENEL DİL KURSLARI>>

*YETİŞKİN İSPANYOLCA SEKTÖREL DİL KURSLARI>>

*LİSE İSPANYOLCA KURSLARI>>

*ORTAOKUL İSPANYOLCA KURSLARI>>

*İLKOKUL İSPANYOLCA KURSLARI>>

SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir İspanyolca Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel İspanyolca Grupları

İSPANYOLCA ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK İSPANYOLCA KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

İspanyolca kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde İspanyolca kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, İspanyolca öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da İspanyolca öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. İspanyolca kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, İspanyolca öğretimi ve İspanyolca öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de İspanyolca kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi İspanyolca Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) İspanyolca eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir İspanyolca kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek İspanyolca kursu Hacettepe Akademi İspanyolca Kursları

İspanyolca Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda İspanyolcayi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) İspanyolca öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye İspanyolca öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye İspanyolca öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, İspanyolca'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, İspanyolca kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede İspanyolca konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel İspanyolca programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz İspanyolca kursu için İspanyolca öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir İspanyolca deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ İspanyolca deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan İspanyolca öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen İspanyolca seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

İspanyolca seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, İspanyolca seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de İspanyolca seviyeniz; Ücretsiz İspanyolca deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. İspanyolca öğretim programı ve İspanyolca kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve İspanyolca programınız size özel hazırlanır.

5) İspanyolca öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek İspanyolca kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde İspanyolca öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında İspanyolca Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de İspanyolca öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) İspanyolca kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar İspanyolca telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) İspanyolca öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

İspanyolca kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız İspanyolca konuları hızlı, yavaş algıladığınız İspanyolca konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir İspanyolca konu kalmamakta ve İspanyolca öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) İspanyolca öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun İspanyolca konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu İspanyolca konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. İspanyolca öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz İspanyolca diyaloglarla eğlenerek İspanyolca konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

İspanyolca kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. İspanyolca kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz İspanyolca öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) İspanyolca sertifikanızı ve İspanyolca kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, İspanyolca kursunu tamamlayan kursiyerlerinin İspanyolca sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları İspanyolca eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel İspanyolca Kursları MEB denetimindedirİSPANYOLCA KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

İSPANYOLCA DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız İspanyolca kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ İspanyolca deneme dersine alınır.

İSPANYOLCA SEVİYE BELİRLEME : İspanyolca kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle İspanyolca seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan İspanyolca seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, İspanyolca seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, İspanyolca seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli,bilinçsiz,tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma,algılama,yazma,gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : İspanyolca Deneme dersinde, İspanyolca kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan İspanyolca eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise İspanyolca öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ İSPANYOLCA DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : İspanyolca deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman İspanyolca öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK İSPANYOLCA KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık İspanyolca programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

İSPANYOLCA KURS FİYATLARI : Kurumumuzun İspanyolca ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.

 

 Site Haritası