Rusça Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA RUSÇA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


RUSÇA KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN RUSÇA GENEL DİL KURSLARI>>

*YETİŞKİN RUSÇA SEKTÖREL DİL KURSLARI>>

*LİSE RUSÇA KURSLARI>>

*ORTAOKUL RUSÇA KURSLARI>>

*İLKOKUL RUSÇA KURSLARI>>

SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir Rusça Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel Rusça Grupları

RUSÇA ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK RUSÇA KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

Rusça kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde Rusça kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, Rusça öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da Rusça öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. Rusça kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, Rusça öğretimi ve Rusça öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de Rusça kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi Rusça Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda Rusça eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) Rusça eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir Rusça kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek Rusça kursu Hacettepe Akademi Rusça Kursları

Rusça Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda Rusçayi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) Rusça öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye Rusça öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye Rusça öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, Rusça'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, Rusça kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede Rusça konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel Rusça programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz Rusça kursu için Rusça öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir Rusça deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ Rusça deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan Rusça öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen Rusça seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

Rusça seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, Rusça seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de Rusça seviyeniz; Ücretsiz Rusça deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. Rusça öğretim programı ve Rusça kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve Rusça programınız size özel hazırlanır.

5) Rusça öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek Rusça kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde Rusça öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında Rusça Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de Rusça öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) Rusça kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar Rusça telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) Rusça öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

Rusça kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız Rusça konuları hızlı, yavaş algıladığınız Rusça konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir Rusça konu kalmamakta ve Rusça öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) Rusça öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun Rusça konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu Rusça konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. Rusça öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz Rusça diyaloglarla eğlenerek Rusça konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

Rusça kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. Rusça kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz Rusça öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) Rusça sertifikanızı ve Rusça kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, Rusça kursunu tamamlayan kursiyerlerinin Rusça sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları Rusça eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel Rusça Kursları MEB denetimindedirRUSÇA KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

RUSÇA DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız Rusça kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ Rusça deneme dersine alınır.

RUSÇA SEVİYE BELİRLEME : Rusça kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle Rusça seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan Rusça seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, Rusça seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, Rusça seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli,bilinçsiz,tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma,algılama,yazma,gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : Rusça Deneme dersinde, Rusça kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan Rusça eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise Rusça öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ RUSÇA DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : Rusça deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman Rusça öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK RUSÇA KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık Rusça programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

RUSÇA KURS FİYATLARI : Kurumumuzun Rusça ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.

 

 Site Haritası