Fransızca Kursları

izmir fransızca kursu10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR ÖZEL DERS ALABİLİR,
DAHA UYGUN ÜCRETLERLE
* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA FRANSIZCA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


FRANSIZCA KURSLARIMIZ

*YETİŞKİN FRANSIZCA GENEL DİL KURSLARI>>

*YETİŞKİN FRANSIZCA SEKTÖREL DİL KURSLARI>>

*LİSE FRANSIZCA KURSLARI>>

*ORTAOKUL FRANSIZCA KURSLARI>>

*İLKOKUL FRANSIZCA KURSLARI>>

FRANSIZCA SINAV HAZIRLIK KURSLARIMIZ

DALF HAZIRLIK KURSU>>

DELF HAZIRLIK KURSU>>


SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel Gruplar

NEDEN KARMA GRUP YAPMIYORUZ ?

Karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, öğrenim açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 2-3 kişiye verimli olmaktadır. Bu da başarı oranını %20 - %50 arasında sınırlandırmaktadır. Karma grup hizmeti vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, % 100 Başarı hedefimizdir !

Karma grup hizmeti sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle özel gruplarda FRANSIZCA eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) FRANSIZCA eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz !

Karma grup sistemi ile hizmet sunan kurumlarda, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda öğrenim görebilirsiniz.

2) FRANSIZCA kursuna, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, sıfırdan başlayanlar 6 ayda, 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda  konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır.

3) Katılmak istediğiniz kurs için öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir FRANSIZCA deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece sınavla belirlenen seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek zorunda değilsiniz. 

Seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, seviye belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de seviyeniz; deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile bire bir belirlenir. Öğretim programı ve kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak kaynak seçimi yapılır ve program hazırlanır.

5) Kurumun belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde öğrenim görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Kurs başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de derslere istediğiniz tarihte başlayabilirsiniz.

7) Devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %30 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

Müfredatımız tamamen size özel hazırlandığı için hızlı algıladığınız konular hızlı, yavaş algıladığınız konular öğrenim sağlanana kadar tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir konu kalmaz ve %100 öğrenim sağlanmış olur.

9) Utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun FRANSIZCA konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. Öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz diyaloglarla eğlenerek konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

Kursa başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. Kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) Sertifikanızı ve kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, kursunu tamamlayan kursiyerlerinin sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları eğitimi belgelendirmektedir.FRANSIZCA KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 

FRANSIZCA DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ deneme dersine alınır.

SEVİYE BELİRLEME : FRANSIZCA kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle FRANSIZCA seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, FRANSIZCA seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, seviye belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli,bilinçsiz,tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma,algılama,yazma,gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılır.

DENEME DERSİNİN AMACI : Deneme dersinde, FRANSIZCA kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : Deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK PROGRAMIN BELİRLENMESİ : Haftalık program kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

FRANSIZCA KURS ÜCRETLERİ : Kurumumuzun FRANSIZCA ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.Site Haritası