İngilizce Kursları

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLARDA ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN !!!

10 - 15 KİŞİLİK GRUP ÜCRETLERİNE DENK ÜCRETLERLE

* BİRE BİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALABİLİR,

DAHA UYGUN ÜCRETLERLE

* 2,3,4 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLARDA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


İNGİLİZCE KURSLARIMIZ


* YETİŞKİN GENEL İNGİLİZCE KURSLARI>>

* YETİŞKİN SEKTÖREL İNGİLİZCE KURSLARI>>

* LİSE İNGİLİZCE KURSLARI>>

* ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARI>>

* İLKOKUL İNGİLİZCE KURSLARI>>


İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURSLARIMIZ


*YDS HAZIRLIK KURSLARI>>

*TOEFL HAZIRLIK KURSLARI>>

*TOEIC HAZIRLIK KURSLARI>>

*IELTS HAZIRLIK KURSLARI>>

*ERASMUS İNGİLİZCE HAZIRLIK KURSLARI>>

*HAZIRLIK ATLAMA / PROFICIENCY KURSLARI>>

*KABİN MEMURLUĞU DİL MÜLAKATI HAZIRLIK KURSLARI>>

*LYS 5 İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURSLARI>>


SİSTEMİMİZ

1- Kişiye Özgü Bire Bir İngilizce Özel Ders

2- Sosyal Hayatta İletişimde Olan Kişilerden Oluşturulan 2-3-4 Kişilik Özel İngilizce Grupları

İNGİLİZCE ÖĞRETMEK İÇİN 10-15 KİŞİLİK İNGİLİZCE KARMA GRUPLAR OLUŞTURMUYORUZ !

ingilizce kurslarında, karma grup öğretim sistemi ticari açıdan değerlendirildiğinde İngilizce kursu veren kurumlara çok yüksek karlar sunan bir sistem olmasına karşın, İngilizce öğrenimi açısından 10-15 kişilik gruplarda en fazla 3-4 kişiye verimli olmaktadır. Bu da İngilizce öğreniminde başarı oranını %15 - %40 arasında sınırlandırmaktadır. İngilizce kurslarını karma gruplar oluşturarak vermememizin sebebi, eğitim kalitesini ticari kazancımızdan daha fazla önemsememiz, İngilizce öğretimi ve İngilizce öğreniminde % 100 Başarı hedefimizdir !

İzmir'de İngilizce kurslarını 10-15 kişilik karma gruplarda sunan dil kurslarının belirlemiş olduğu ücretlere denk ücretler ile İzmir Hacettepe Akademi İngilizce Kurslarında  bire bir özel ders veya daha uygun ücretlerle 2,3,4 kişilik özel gruplarda İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

 

FARKIMIZ !

1 ) İngilizce eğitimini bire bir özel ders ile almak için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Bire bir İngilizce kurslarında İzmir'in en uygun ücretlerini sunan tek İngilizce kursu Hacettepe Akademi İngilizce Kursları

İngilizce Kurslarını Karma grup sistemi ile veren dil kurslarında, 10-15 kişilik gruplarda öğrenim görmek için ödeyeceğiniz ücretlere denk ücretlerle Hacettepe Akademi'de bire bir özel ders, daha düşük ücretlerle sosyal hayatta iletişimde olduğunuz kişilerden oluşan 2-3-4 kişilik özel gruplarda İngilizceyi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

2) İngilizce öğrenmek için dil kurslarına, 9-12 ay boyunca zaman ayırmak zorunda değilsiniz !

Karma gruplarda 2 seviye İngilizce öğretim süresi ortalama 5 ay , 4 seviye İngilizce öğretim süresi 9-12 ay arasında değişmektedir.

Hacettepe Akademi'de  bire bir veya özel gruplarda, İngilizce'ye sıfırdan başlayanlar 6 ayda, İngilizce kursuna 2. seviyeden başlayanlar 4 ayda konuşma düzeyine ulaştırılmaktadır. İzmir'de en kısa sürede İngilizce konuşmanız için, Kişisel özellikleriniz ve donanımınıza bağlı özel İngilizce programları oluşturan tek yabancı dil kursu Hacettepe Akademidir.

3) Katılmak istediğiniz İngilizce kursu için İngilizce öğretmeninizi tanımadan kayıt olmak, sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz. 

Hacettepe Akademi, kayıt olmadan önce  ÜCRETSİZ bire bir İngilizce deneme dersi imkanı sunmaktadır. ÜCRETSİZ İngilizce deneme dersine katılarak size öğretim hizmeti sunacak olan İngilizce öğretmeninizi tanıma, iletişim kurup kuramadığınızı ölçme imkanına sahipsiniz.

4) Sadece test veya yazılı sınavla belirlenen İngilizce seviyeniz ile yanlış gruplarda öğrenim görmek, zamanınızı ve birikiminizi boşa harcamak zorunda değilsiniz. 

İngilizce seviye tespit sınavları çoğu kurumda 20 - 50 soru ile belirlenmektedir. Oysa sınavlar her zaman doğru sonucu vermez. Hatırlayamadığınız bir kelime yüzünden yanıtlayamadığınız bir soru veya şans eseri yanıtlanan sorular, İngilizce seviyenizi belirlemede tamamen yanıltıcı olmaktadır.

Hacettepe Akademi'de İngilizce seviyeniz; Ücretsiz İngilizce deneme dersinde, uzman öğretmenimiz ile okuma,yazma,dinleme,konuşma seviyeniz bire bir belirlenir. İngilizce öğretim programı ve İngilizce kaynak belirlenirken, sadece bilgi düzeyiniz değil, algı düzeyiniz, dikkat dağınıklığı ölçünüz, hafıza eğiliminizde göz önünde bulundurularak seçim yapılır ve İngilizce programınız size özel hazırlanır.

5) İngilizce öğrenmek için dil Kurslarının belirlediği gün ve saatlerde derslere katılmak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda ders günlerini ve saatlerini kurumlar belirler. Sizler, özel hayatınızda sosyal aktivite planlarınızı değiştirerek İngilizce kurs programlarına katılırsınız.

Hacettepe Akademi'de kurs  günleri ve saatleri, sizin istemiş olduğunuz günlere ve saatlere göre planlır. Sosyal aktivite planlarınızda değişiklik yapmadan, kendinizi en verimli hissettiğiniz gün ve saatlerde İngilizce öğrenimi görerek derse en üst düzeyde adapte olacaksınız.

6) Dil kurslarında İngilizce Kursunuzun başlama tarihini beklemek zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda, grubun başlama tarihi vardır ve çoğu kurum belirttiği tarihte grup sayısını oluşturamadığı için ders başlangıç tarihini ertelemek zorunda kalır.

Hacettepe Akademi'de İngilizce öğrenmek için ders günlerini, ders saatlerini ve başlama tarihini siz belirliyorsunuz. İster kayıt olduğunuz gün, ister 1 gün sonra isterseniz 1 ay sonra..

7) İngilizce kursunda devamsızlık yaptığınızda ders kaybı yaşamak zorunda değilsiniz. 

Karma gruplarda devamsızlık yaptığınızda ders işlendiği için kaybınız oluşacaktır. Her ne kadar İngilizce telafi dersi imkanı sunulsa da derste öğrenmeniz gereken konuyu telafi etmeniz zordur.

Hacettepe Akademi sizlere %20 devamsızlık hakkı vermektedir. İster mecburi ister keyfi, dersinizi 1 gün önceden haber vererek iptal edebilirsiniz. Ders iptali yaptığınızda özel öğrenim gördüğünüz için ders ve ücret kaybı yaşamazsınız. 

8) İngilizce öğrenirken Tekrar tekrar aynı konuları görerek sıkılmak zorunda değilsiniz. 

İngilizce kurs müfredatımız  MEB talim terbiye kurulunun belirlemiş olduğu kanun çerçevesinde tamamen size özel hazırlanmaktadır. Hızlı algıladığınız İngilizce konuları hızlı, yavaş algıladığınız İngilizce konuları öğrenim sağlanana kadar farklı tekniklerle tekrar edilir. Bunun için öğrenemediğiniz hiçbir İngilizce konu kalmamakta ve İngilizce öğreniminde %100 başarı sağlanmaktadır.

9) İngilizce öğrenirken utanma duygusuyla sessiz kalmak zorunda değilsiniz. 

Toplumumuzun İngilizce konuşamamasının en büyük faktörlerinden biri utanma duygusudur. Tanımadığınız kişilerden çekinme duygusu İngilizce konuşma seviyenizin ilerlemesine mani olmaktadır. İngilizce öğretmeninizle bire bir yapacağınız diyaloglar veya sosyal hayatta beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile katıldığınız özel gruplarda kurduğunuz İngilizce diyaloglarla eğlenerek İngilizce konuşma seviyenizi ilerleteceksiniz.

10) Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar nedeniyle derslere katılamadığınızda, öğrenim göremeyeceğiniz kursa devam etmek zorunda değilsiniz.

İngilizce kursuna başladıktan sonra herhangi bir sebeple devam edemeyecek duruma geldiğinizde Hacettepe Akademi sizlere kayıt dondurma veya kayıt iptal hakkı sunmaktadır. İngilizce kurs programınızı dondurarak ilerleyen tarihlerde devam edebilir veya almış olduğunuz İngilizce öğrenim hizmeti bedelini ödeyerek kurum ile ilişiğinizi kesebilirsiniz.

 

11 ) İngilizce sertifikanızı ve İngilizce kurs bitirme belgenizi kurs sonunda alabilirsiniz.

Hacettepe Akademi, İngilizce kursunu tamamlayan kursiyerlerinin İngilizce sertifika ve Kurs Bitirme Belgesini düzenleyerek almış oldukları İngilizce eğitimi belgelendirmektedir. Hacettepe Akademi Profesyonel İngilizce Kursları MEB denetimindedirİNGİLİZCE KURSLARIMIZDA KAYIT AŞAMALARI 


İNGİLİZCE DENEME DERSİ : Kursiyer adayımız İngilizce kursuna kayıt olmadan önce ÜCRETSİZ İngilizce deneme dersine alınır.

İNGİLİZCE SEVİYE BELİRLEME : İngilizce kurslarında seviye tespit farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Özellikle İngilizce seviyeleri değişik kurumlarda farklı sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi nedir ? Sadece test ile yapılan İngilizce seviye belirlemeler hiçbir zaman doğru sonucu  vermez. Heyecandan dolayı unutulan bir kelime, şans eseri doğru yanıtlanan sorular vb. sebepler, İngilizce seviyesini belirlemede yanıltıcı olurlar.
Kurumumuz, İngilizce seviyenizi belirlemede azami hassasiyeti göstermekte, sadece test üzerinden değerlendirme yapmamaktadır. Sınava alınan kursiyerimizin test sonuçları değerlendirildikten sonra oluşan tahmini seviye üzerinden ders anlatımı yapılarak kursiyerimizin bilinçli,bilinçsiz,tereddütle veya kesin bilgiyle yanıtladığı sorular tespit edilir ve konuşma,algılama,yazma,gramer seviyeleri ayrı ayrı belirlendikten sonra hedefi doğrultusunda gruplandırılmaktadır.

DENEME DERSİNİN AMACI : İngilizce Deneme dersinde, İngilizce kursu alacak olan kursiyer adayımızın  seviyesi, algı düzeyi ve dikkat dağınıklığı değerlendirilir.  Değerlendirme sonucunda kursiyerimiz için uygun olan İngilizce eğitim materyalleri, eğitim süresi, haftalık program ve esneklik ölçütleri belirlenir. Kursiyerimiz ise İngilizce öğretmeni ile olan iletişim düzeyini değerlendirerek verim alıp alamayacağını ölçmeye çalışır. Kursiyer adayımızın, programı başarı ile tamamlayacağına kanaat getirilmesi halinde kayıt işlemi gerçekleştirilir. ÜCRETSİZ İNGİLİZCE DENEME DERSİNE KATILMADAN KAYIT İŞLEMİ YAPILMAZ !!! 

PROGRAM SÜRESİNİN BELİRLENMESİ : ingilizce deneme dersinde seviyesi belirlenen kursiyerimizin, hedefi doğrultusunda kaç ders eğitim alması gerektiği uzman İngilizce öğretmen kadromuz tarafından belirlenmektedir.

HAFTALIK İNGİLİZCE KURS PROGRAMININ BELİRLENMESİ : Haftalık İngilizce programı kursiyer adayımızın boş olduğu gün ve saat dilimlerine planlanır, kursiyer adayımızın hayat yoğunluğuna göre değişkendir.

İNGİLİZCE KURS FİYATLARI : Kurumumuzun İngilizce ders saat ücretleri, her dil kursu programı için ayrı sınıflandırılmaktadır. Belirlenen toplam sürenin, ders saat ücreti ile çarpımı ödenecek toplam rakamı belirler ve ödemeler elden nakit veya elden taksitler ile gerçekleştirilir.

TAKSİTLENDİRME : Kredi kartı veya elden taksitlendirme seçenekleri ile ödemenizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

BEKLEME SÜRESİ : Kayıt işlemi gerçekleşen kursiyerimizin, bekleme süresi yoktur. Kayıt olduğu hafta veya dilediği tarihte derslere hemen başlayabilir.

DEVAMSIZLIK : Derse katılamayacak kursiyerimizin bir gün önceden haber vermesi halinde ders hakkı kaybolmaz. Katılamadığı dersi istediği başka tarihte alabilir.Site Haritası